Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sopot, 25.08.2021


 

Zarządy klubów:

Klub Sportowy Minigolf Kołobrzeg

Minigolf Club Kwidzyn

Gminna Sekcja Minigolfa w Cekcynie

Minigolf Krynica Morska

 

W nawiązaniu do:  dokumentu wysłanego przez Zarządy klubów minigolfowych do Zarządu Minigolf Club Sopot oraz wiadomości od pana Zenona Wojtasika zamieszczonej przez Dominikę Politowską dnia 17.08.2021 r. o godz. 20.12 na profilu MINIGOLF POLSKA.

 

Sprawa zawieszenia zawodnika została już rozstrzygnięta ugodowo, po opublikowaniu przeprosin zawieszenie zostało cofnięte, o czym można też przeczytać na naszej stronie http://minigolf.sopot.pl

 

Zapewniamy, że całkowicie zgadzamy się z tym iż potrzebne jest utworzenie związku jak najszybciej i podchodzimy do tematu profesjonalnie. Uważamy, że pochopne działania mogą nam w przyszłości bardziej zaszkodzić niż przysporzyć zysku, dlatego po dyskusji z aktywnymi członkami naszego klubu uznaliśmy że zapewnienie ciągłości działania w kwestiach organizacyjnych powinno być dla nas wszystkim priorytetem. Wszyscy zdajemy sobie sprawę, że na remont (poprawianie) źle zbudowanej konstrukcji poświęca się znacznie więcej czasu, niż na wybudowanie nowej.

 

Niemniej jednak, jako organizatorzy i uczestnicy MP, dbając o zachowanie sportowego ducha zawodów uważamy, że czas przed MP nie jest odpowiedni, by omawiać jakiekolwiek dokumenty, czy wybierać Zarząd nowego związku i powinno się to odbyć po ostatnich oficjalnych zawodach tego sezonu jakimi są MP.  

 

Na koniec chcielibyśmy podkreślić, iż wyrażamy głęboką chęć powołania krajowego związku, ponieważ wierzymy, że pozwoli to na dalszy rozwój naszej dyscypliny. Pamiętajmy jednak, że nie uda się to, jeśli wszyscy nie będziemy współpracować solidarnie dla rozwoju tego związku.  


 

Zarząd Minigolf Club Sopot,  

pełniący obowiązki Federacji Krajowej od roku 2006. 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Joomla templates by a4joomla