Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

W imieniu zarządu PZMG wysyłam informację dotyczącą turnieju Liepaja OPEN 2022, który odbędzie się w dniach 26-27.02.2022 r.

Z informacji, jakie uzyskaliśmy od organizatorów turnieju, w zawodach będą mogli wziąć udział tylko zawodnicy z pełnym zaszczepieniem posiadający ważny certyfikat unijny COVID lub mający status ozdrowieńca (nie dalej jak sześć miesięcy wstecz przeszły zakażenie koronawirusem).

"Wszystkie usługi są świadczone dla osób z certyfikatem o szczepieniu przeciw COVID-19 lub dla osób posiadających potwierdzenie przechorowania COVID-19, z wyjątkiem podstawowych usług takich jak sklepy spożywcze, jedzenie na wynos, usługi pocztowe, pogotowie ratunkowe, sklepy zoologiczne, stacje benzynowe, apteki, kasy biletowe, targowiska, transport publiczny." źródło: https://www.gov.pl/web/dyplomacja/otwa

Prośba od organizatorów, aby jak najszybciej poinformować, kto jest chętny w świetle tych obostrzeń pojechać na turniej Liepaja OPEN.

Zainteresowane osoby proszone są o zgłoszenie chęci wyjazdu do przedstawiciela swojego klubu do dnia 31.01.2022r.
Następnie prosimy upoważnionych przedstawicieli klubu o przesłanie informacji na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Informacja o ważności certyfikatu od 1 lutego 2022: https://www.gov.pl/web/szczepimysie/twoj-unijny-certyfikat-covid-bedzie-wazny-270-dni
Od 1 lutego ważność certyfikatu wynosi 270 dni, a nie 1 rok, jak to było wcześniej.

Ze Sportowym Pozdrowieniem
Daniel Zelewski
Wiceprezes ds. Sportu

Joomla templates by a4joomla